Rozpoczynamy poszukiwania lokalizacji „Polskich Targów Polish Brand Show”. Jako że chcemy zaprosić bardzo wiele Polskich firm bierzemy pod uwagę jedną z poniższych lokalizacji. Analizujemy je pod względem wielkości, atrybutów logistycznych oraz infrastrukturze.

 1. Ptak Warsaw Expo (500 000 m2) to największe centrum targowe w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji targów, wystaw, a także konferencji, kongresów, koncertów, przedstawień i innych eventów. Ogromna powierzchnia wystawiennicza (143 m2 w 6 przestronnych halach), 500 000 m2 powierzchni całkowitej, a także świetne zaplecze techniczne i doskonała lokalizacja – to wszystko sprawia, że w organizacji imprez ogranicza nas tylko wyobraźnia. W poprzednim roku w Ptak Warsaw Expo odbyło się ponad 30 wydarzeń targowych i eventów, przygotowanych również przez organizatorów zewnętrznych lub we współpracy z nimi. Część imprez została przeniesiona do naszego centrum z innych ośrodków targowych.
  źródło: https://warsawexpo.eu/dla-organizatorow/
 2. Stadion Narodowy (15 300 m2) to bardzo atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja biurowa z wyjątkowym widokiem na Warszawę i płytę stadionu tętniącą życiem i energią toczących się tam wydarzeń sportowych i artystycznych. Na 9 kondygnacjach znajduje się wszystko to, co Państwo jako nasi Najemcy potrzebują by zapewnić komfort pracy i ugościć Waszych klientów, partnerów biznesowych czy pracowników. Oferujemy nowoczesne powierzchnie biurowe na 2 kondygnacjach o łącznej powierzchni 15 300 m2 w tym m.in.:
  • powierzchnię biurową z przeznaczeniem na biura kameralne powierzchnię biurową o charakterze open space powierzchnię przeznaczoną na klub fitness powierzchnię przeznaczoną na usługi, m.in.: sportowo – rekreacyjne, usługi medyczne
  • centrum konferencyjnym na 2000 miejsc
  • 65 wyjątkowymi lożami z największą, ponad 100-osobową lożą Platynową
  • trybunami dla 58 000 gości i płytą Stadionu o powierzchni 12 000 m2
  • salą Kinową na 130 osób
  • reprezentacyjną Galerią i eleganckim Biznes Klubem
  • kaplicą wielowyznaniową
  • restauracją
  • podziemnym parkingiem na ponad 1800 miejsc z wjazdem przez historyczny Tunel Królaka
  źródło: http://biznes.pgenarodowy.pl/

Czekamy na wasze sugestie biuro@polskietargi.pl

Załaduj więcej artykułów
Załaduj więcej z AdminTargi
Załaduj więcej w Aktualności Targowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Sprawdź również

Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego

Już 10 listopada odbędzie się Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego, a wieczorem bal Noc Wolno…