W przeglądzie muzycznym tym razem Witek Muzyk Ulicy. Muzyk który zaskoczył nas prostym i melodyjnym przekazem, który trafia do obecnego pokolenia 18 – 40 lat. Opowiada w swoich piosenkach o uczuciach damsko-męskich ale także o otaczającej nas rzeczywistości. Polski artysta rozpoznawalny min. charyzmatyczniej stylistyce oraz spontanicznych koncertach i teledyskach min. na rusztowaniu przy Warszawskiej „Palmie”.

Jednym z utworów który zrobił na nas bardzo duże wrażenie to „Serce Wolności”. Numer bardzo mocno trafia do wszystkich osób będących na emigracji lub ją planującej. W tekście Witek opisał prawie wszystkie emocje jakie towarzyszą rodakom latającym na wyspy. Ale także sytuację w której znajduje się bardzo wielu Polaków.

Witek Muzyk Ulicy – Serce Wolności muz. i sł Witold Jan Mikołajczuk Witold Jan Mikołajczuk – śpiew,akordeon Wojtek Kidoń – cajon, instrument perkusyjne Michał Jaros – kontrabas Dominika Bienias – skrzypce Michał Wojnarski – trąbka Ferid Lakhdar – gitara akustyczna, gitara elektryczna , produkcja muzyczna.

Z ostatniej Chwili – Ukazała się płyta GRAM DLA WAS – WINYL

Bio Artysty:

Witek Muzyk Ulicy – Charyzmatyczny muzyk uliczny, obdarzony bardzo mocnym głosem. Po 13 latach mentalnej niewoli i pracy tylko dla pieniędzy postanawia żyć jak żebrak i budować swój świat na nowo… Zainspirowany uliczną skrzypaczką ( Dominiką Bienias ) wychodzi na miasto z akordeonem i tworzy swoją własną, wyjątkową muzykę, pełną refleksyjnych słów. Opisuje świat z perspektywy zarówno obserwatora jak i sympatyka ludzi, których umysł jest bezkrytycznie poddany, uformowany i zniewolony przez system religijny, polityczny i ekonomiczny. W prezentowanej muzyce przeplatają się motywy ludowe i rockowe, ale nie brakuje też wyraźnych akcentów lirycznych. Grając na ulicy poddaje ludzi próbie wrażliwości muzycznej, dzięki której wyłonił 10 melodii cieszących się wśród przechodniów największym uznaniem.

Te 10 utworów znalazło się na albumie „GRAM DLA WAS” , który miał premierę 25 listopada 2016.

Zainteresowany płytą tego artysty?
Szczegóły tutaj: http://www.witekmuzykulicy.info/

Załaduj więcej artykułów
Załaduj więcej z AdminTargi
Załaduj więcej w Muzyka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Sprawdź również

Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego

Już 10 listopada odbędzie się Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego, a wieczorem bal Noc Wolno…