Tym razem przedstawiamy wam brand Via Aroma. Polska marka, która powstała z miłości do natury, zdrowia i pięknych zapachów.

Zapach jest dla mnie bardzo ważny: potrafi ukoić do snu lub skutecznie rozbudzić wczesnym rankiem. Często przywołuje miłe wspomnienia: z Prowansji pachnącej lawendą lub bułgarskich pól różanych. Chciałam zatrzymać te miłe chwile na dłużej. Mieć możliwość przywołania ich, kiedy tylko poczuję taką potrzebę.

Jak zamknąć te uczucia, wspomnienia i marzenia w biżuterii? Wystarczy nasączyć kolorowy pad zaledwie kilkoma kropelkami ulubionego olejku eterycznego i delektować się przepiękną wonią. 

fot. Biżuteria Via Aroma

 

Biżuteria Via Aroma sprawi, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. To bardzo spersonalizowana biżuteria: można wybrać wzór – od klasycznej rozety, przez symbole związane z jogą, aż do artystycznych sylwetek ulubionych zwierząt (kotów, lwów, koni), zdecydować o kolorze wkładu – może to być soczysta czerwień lub czysta biel, a także elegancka czerń, i oczywiście – co najważniejsze – wybrać zapach: to każda z nas decyduje czy będzie pachniała dziś pomarańczą, miętą, czy może skomponowaną przez siebie mieszanką zapachów.

 

fot. Biżuteria Via Aroma

Kolaż biżuterii i aromatów – by życie było urozmaicone i wyjątkowe!

Autor materiału: Edyta Tecław – Via Aroma
Sprawdź wszystkie produkty: www.viaaroma.pl   ViaAromaFacebook

Załaduj więcej artykułów
Załaduj więcej z AdminTargi
Załaduj więcej w Polskie Produkty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Ile wydali Polacy na obligacje skarbowe w tym roku?

Przy niskim oprocentowaniu lokat bankowych, Polacy szukają alternatywnych sposobów na zain…