Start Polskie Produkty OL-TRANS historia z 23 letnim dorobkiem.

OL-TRANS historia z 23 letnim dorobkiem.

2 Skrót czytania
0
0

W CIĄGU OSTATNICH 23 LAT OL-TRANS ŚWIADCZYŁ USŁUGI DLA TYSIĘCY FIRM W KRAJU I CAŁEJ EUROPIE

OL-TRANS – członek Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego w Genewie istnieje na rynku od 23 lat. Firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami transportowymi i spedycyjnymi na terenie Europy i poza nią. Polska firma która jest w czołówce przewoźników wielkogabarytowych w Europie.

To co ich wyróżnia:

Rzetelność
Oferowane przez nas usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając ich wysoką jakość. Uczciwość i rzetelność w kontaktach z klientami sprawiły, że posiadamy obecnie silną pozycję na rynku pojazdów ciężarowych.

Najlepsze rozwiązania
Szerokie kontakty i doświadczenie zdobyte przez lata pozwalają nam wprowadzać najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania w dziedzinie spedycji i transportu. Fachowość naszych usług wpłynęła na dynamiczny rozwój firmy OL-TRANS i poszerzenie grona zadowolonych kontrahentów w kraju i za granicą.

Innowacyjność
Dzięki innowacyjnym pomysłom i rozwiązaniom oraz szczegółowej analizie potrzeb naszych klientów, staramy się być pierwsi na konkurencyjnym rynku usług transportowych.

Aktywność
Firma OL-TRANS znana jest również z działalności poza zawodowej takiej jak: pomoc szkołom podstawowym z okolic, sponsoring drużyny piłkarskiej i klubu motocyklowego. Naszą silną, ugruntowaną pozycję na rynku mamy zamiar nadal wzmacniać oraz rozwijać jeszcze lepsze kontakty z Państwem.

OL-TRANS oferuje Państwu usługi transportowe w szerokim zakresie. Nowoczesna flota transportowa, wysoko wykwalifikowana dyspozycyjna kadra pracowników, zapewni fachową i profesjonalną usługę.

Warto zajrzeć na oficjalną stronę firmy: www.ol-trans.pl 

Sprawdź ofertę przewoźnika: 

Załaduj więcej artykułów
Załaduj więcej z AdminTargi
Załaduj więcej w Polskie Produkty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Sprawdź również

Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego

Już 10 listopada odbędzie się Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego, a wieczorem bal Noc Wolno…