Komfort, bezpieczeństwo, indywidualny design tak można określić produkt firmy Custom Mike.

Wychodząc na przeciw dynamicznie rozwijającego się rynku branży rowerów elektrycznych Firma Custom Mike stworzyła jedyny w swoim rodzaju rower elektryczny, łączący w sobie komfort, bezpieczeństwo i dynamikę jazdy z nieprzeciętnym stylem.

Wizja Custom Mike’a zrodziła się w głowie jego założyciela-Michała Kozłowskiego w kwietniu 2018 roku we Wrocławiu. Jego wieloletnie doświadczenie w projektowaniu dla branży architektonicznej oraz pasja do jednośladów zaowocowały powstaniem (4 miesiące później) oryginalnego i ręcznie wykonanego roweru elektrycznego jakim jest Hornet. To właśnie we Wrocławiu codziennie powstają pierwsze szkice kolejnych modeli Horneta, a także projekty i wizualizacje oraz montaż roweru.

We wrześniu 2018 roku Custom Mike zadebiutował na międzynarodowych targach rowerowych BIKE EXPO, które odbyły się w Kielcach. Projekt wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród odwiedzających , co świadczy o unikalności i oryginalności roweru.

fot. Custom Mike

Główną ideą projektu jest zaangażowanie przyszłego użytkownika w proces projektowania. Użytkownik może wybrać ulubiony kolor, spersonalizować graficznie rower zgodnie ze swoją wizją, wybrać odpowiednie dodatki. Jednym słowem może wyrazić samego siebie, swój styl i indywidualizm.

Oprócz klientów indywidualnych Custom Mike dedykuje swój projekt również pod Klientów korporacyjnych. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, posiadaniu do dyspozycji najnowocześniejszej linii maszyn do wykonywania haftu maszynowego, rower jest przygotowany zgodnie z firmową kolorystyką i logotypami. Tak wykonany rower jest idealną wizytówką np. jako nośnik reklamy lub można go przedstawić na dowolnych eventach firmowych, a także może być prestiżową nagrodą dla pracownika lub klienta firmy.

fot. Custom Mike

To co wyróżnia Hornet na tle innych rowerów to system immobilizer. Rower jest uruchamiany za pomocą tego systemu. Po zakończonej przejażdżce Hornet jest również zablokowywany tym samym sposobem. Podczas jazdy jest także opcja odłączenia i ładowania telefonu z nawigacją.

fot. Custom Mike

Marka rozwija się w dynamicznym tempie zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, gdzie zyskuje rzesze zadowolonych użytkowników. Aktualnie Custom Mike jest na etapie tworzenia kolejnej partii rowerów dla swoich Klientów. W najbliższej przyszłości powstanie nowa linia designerska modelu Hornet.
Źródło: Custom Mike

Sprawdź:

FACEBOOK

INSTAGRAM #Custom Mike E-Bike

STRONA OFICJALNA CUSTOM MIKE

fot. Firma Custom Mike
fot. Firma Custom Mike
fot. Firma Custom Mike
fot. Firma Custom Mike
Załaduj więcej artykułów
Załaduj więcej z AdminTargi
Załaduj więcej w Polskie Produkty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Sprawdź również

Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego

Już 10 listopada odbędzie się Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego, a wieczorem bal Noc Wolno…